Contact us

Hakkımızda
Palmiye Kuruyemiş, 1990 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir. Bugün 13 fiziksel mağazası ile hizmet veren firmamız, %100 doğal ürünleri, en taze haliyle tüketicilerine ulaştırmaktadır. KUBA Markasının da sahibi olan Palmiye Kuruyemiş, marka adı altında özel üretimini gerçekleştirdiği ürün çeşitlerinin satışını yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetinde esas aldığımız en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti; "Farkımız Kalitemiz" sloganıyla vurgulayan şirketimiz, kaliteli ürün standartlarından asla ödün vermeden çalışır. Bu anlamda tüm sertifikalarımız eksiksiz ve tamdır.

Ülkemizin en verimli coğrafyalarında, uzmanlarımız tarafından seçilen ürünler, laboratuvarlarımızda uygulanan testlerden geçtiği takdirde, satışı yapılmaktadır. İnsan sağlığı konusunda ürün hijyenine gösterdiğimiz hassasiyet ile paketleme sürecide dahil olmak üzere ürünlerimiz el değmeden tüketici ile buluşmaktadır.

ISO 9001 ve ISO 22000 Kalite Belgelerine sahip, Avrupa standartlarına uygun ürün çeşitlerimiz ile müşterilerimize en iyisini sunmak için büyük hassasiyet gösterilmektedir.

Genişleyen ürün gamımız, ürün ve hizmet kalitemiz, sağlığa verdiğimiz önem ve geniş pazarlama ağımız ile Palmiye Kuruyemiş, bir Türkiye Markasıdır!